Zagęszczarka Bomag BW 178 PDH -3* wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Walzenzug Bomag BW 178 PDH -3*
| Betriebsgewicht | 8.340 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1.686 mm (Gesamt 1.816 mm) |
| Bandagenart | Stampffuß |
| max.Steigfähigkeit % | 55 / 55 |
| Zentifugalkraft Kg | 123 KN |
| Maße LxBxH | L5,04m X B1,82 X H 2,84 m |
| Motorleistung | 80 KW ?Cummins 4BTA3.9C |
| Vedichtungsmessung | nein |
| Schutzbelüftung | nein |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338054
Technische Daten
| Szerokość bębna | 168 cm |
| Waga operacyjna | 8340.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Schaffuss |
| producent | Bomag |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Zagęszczarka Bomag BW 178 PDH -3*
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Walzenzug Bomag BW 178 PDH -3*
| Betriebsgewicht | 8.340 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 1.686 mm (Gesamt 1.816 mm) |
| Bandagenart | Stampffuß |
| max.Steigfähigkeit % | 55 / 55 |
| Zentifugalkraft Kg | 123 KN |
| Maße LxBxH | L5,04m X B1,82 X H 2,84 m |
| Motorleistung | 80 KW ?Cummins 4BTA3.9C |
| Vedichtungsmessung | nein |
| Schutzbelüftung | nein |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3338054
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 168 cm |
| Waga operacyjna | 8340.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Schaffuss |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 60486 Frankfurt am Main
|
Hessen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte