Zagęszczarka Bomag BW 213 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Erdbauwalze mieten Bomag BW 213 (P)DH-3 BTM*(PDH) Terrameter mit Drucker
| Betriebsgewicht | 13 to. |
| Arbeitsbreite mm | 2.130 mm |
| Bandagenart | glatt |
| Maße LxBxH | L5,61m x B2,25m x H2,97m |
| Vedichtungsmessung | Terrameter m.Drucker |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338077
Technische Daten
| Szerokość bębna | 213 cm |
| Waga operacyjna | 13000.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Gładki bandaż |
| producent | Bomag |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Niewiążące zapytanie o zakup
Zagęszczarka Bomag BW 213
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Show all offers of this renter
Details
Erdbauwalze mieten Bomag BW 213 (P)DH-3 BTM*(PDH) Terrameter mit Drucker
| Betriebsgewicht | 13 to. |
| Arbeitsbreite mm | 2.130 mm |
| Bandagenart | glatt |
| Maße LxBxH | L5,61m x B2,25m x H2,97m |
| Vedichtungsmessung | Terrameter m.Drucker |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338077
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 213 cm |
| Waga operacyjna | 13000.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Gładki bandaż |
| producent | Bomag |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte