Shearer Schaffuss Bomag BW 216 PDH-4 * wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Walzenzug - Erdbauwalze Glatt Bandage Bomag BW 216 PDH-4 *
| Betriebsgewicht | 16.950 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 2.130mm |
| Bandagenart | Stampffuß h:100mm |
| max.Steigfähigkeit % | 60/58% |
| Zentifugalkraft Kg | 30.600Kg |
| Maße LxBxH | 6128x2300x2970mm |
| Motorleistung | 147KW/197PSDeutz2012 |
| Vedichtungsmessung | nein |
| Schutzbelüftung | nein |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339176
Technische Daten
| Szerokość bębna | 213 cm |
| Waga operacyjna | 16950.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 147.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 197.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Schaffuss |
| producent | Bomag |
| Model | BW 216 PDH-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Shearer Schaffuss Bomag BW 216 PDH-4 *
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Walzenzug - Erdbauwalze Glatt Bandage Bomag BW 216 PDH-4 *
| Betriebsgewicht | 16.950 Kg |
| Arbeitsbreite mm | 2.130mm |
| Bandagenart | Stampffuß h:100mm |
| max.Steigfähigkeit % | 60/58% |
| Zentifugalkraft Kg | 30.600Kg |
| Maße LxBxH | 6128x2300x2970mm |
| Motorleistung | 147KW/197PSDeutz2012 |
| Vedichtungsmessung | nein |
| Schutzbelüftung | nein |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Homburg, Hanau, Bad Nauheim, Rodgau, Bad Vilbel, Neu-Isenburg, Diezenbach, Hofheim am Taunus, Darmstadt
Id produktu portalu wynajmu: 3339176
Dane techniczne
| Szerokość bębna | 213 cm |
| Waga operacyjna | 16950.00 Kg |
| Moc silnika (KW) | 147.00 KW |
| Moc silnika (PS) | 197.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Walzenzug Typ | Schaffuss |
| producent | Bomag |
| Model | BW 216 PDH-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice