Wózek wiertniczy Wimmer AB 1000 - osprzęt do koparek wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Bohrlafette mieten Wimmer AB 1000 Bagger Anbaugerät Bohrgerät
| Beschreibung | Drehmoment 100Nm Bohrkrone 33, 35, 39, 41 Einsteckende Gewinde H22, R25 |
| Betriebsdruck von | 200 bar |
| Öldurchfluss | 85 l/min |
| Zubehör | Einsteckende H22 Luftspühlung Menge 1m3 |
| Trägergerät von | 8 - 10 t |
| Durchmesser Bohrer | 41 mm |
| Maschinennummer | ARAG2112 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385672
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 8 to |
| Nośnik (min./maks.) | 10 to |
| Bar | 200 bar |
| producent | Wimmer |
| Model | AB 1000 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Wózek wiertniczy Wimmer AB 1000 - osprzęt do koparek
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Bohrlafette mieten Wimmer AB 1000 Bagger Anbaugerät Bohrgerät
| Beschreibung | Drehmoment 100Nm Bohrkrone 33, 35, 39, 41 Einsteckende Gewinde H22, R25 |
| Betriebsdruck von | 200 bar |
| Öldurchfluss | 85 l/min |
| Zubehör | Einsteckende H22 Luftspühlung Menge 1m3 |
| Trägergerät von | 8 - 10 t |
| Durchmesser Bohrer | 41 mm |
| Maschinennummer | ARAG2112 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3385672
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1000 Kg |
| Nośnik (min./maks.) | 8 to |
| Nośnik (min./maks.) | 10 to |
| Bar | 200 bar |
| producent | Wimmer |
| Model | AB 1000 |