Szlifierka kątowa Bosch GWS 24, 230V wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Winkelschleifer verleih Bosch GWS 24, 230V
| Gewicht | 7,04 Kg |
| Leerlaufdrehzahl | 6.500 min-1 |
| Leistungsaufnahme | 2.400 Watt |
| Scheibendurchmesser | 230 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Neu-Isenburg, Langen (Hessen), Hofheim am Taunus, Rüsselsheim am Main, Maintal, Dietzenbach, Bad Vilbel, Bad Homburg, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3390005
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 7.04 Kg |
| Obroty na minutę (rpm) | 6500 rpm |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Bosch |
| Model | GWS 24 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Szlifierka kątowa Bosch GWS 24, 230V
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Winkelschleifer verleih Bosch GWS 24, 230V
| Gewicht | 7,04 Kg |
| Leerlaufdrehzahl | 6.500 min-1 |
| Leistungsaufnahme | 2.400 Watt |
| Scheibendurchmesser | 230 mm |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Neu-Isenburg, Langen (Hessen), Hofheim am Taunus, Rüsselsheim am Main, Maintal, Dietzenbach, Bad Vilbel, Bad Homburg, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3390005
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 7.04 Kg |
| Obroty na minutę (rpm) | 6500 rpm |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Bosch |
| Model | GWS 24 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: GS Maschinen Mietzentrum GmbH