Details
WOLFF SAMBA Betonschleifmaschinen, Tellerschleifmaschine 400mm, Einscheibenschleifmaschine 400 mm
Handliche, sehr leistungsstarke Maschine mit kraftvollem 1.700W Motor zum Abschleifen von Estrichen und Spachtelmassen sowie zum Nassreinigen und Polieren von Hartboden.
Technische Daten:
Motorleistung 230V, 1.700 W
Gewicht: 44 kg
Arbeitsbreite 40 cm
Drehzahl 154U/min.
W pobliżu: Essen, Duisburg, Mülheim an der Ruhr, Bochum Gelsenkirchen, Bottrop, Herne, Oberhausen, Velbert, Wattenscheid
Id produktu portalu wynajmu: 3489703
Technische Daten
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 44 Kg |
| Obroty na minutę (rpm) | 154 rpm |
| Szerokość | 400 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Concrete Grinder Type | Bodengeführt |
| producent | Wolff-Tools |
| Model | Samba |
Niewiążące zapytanie o zakup
Szlifierka tarczowa WOLFF SAMBA 400mm
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
WOLFF SAMBA Betonschleifmaschinen, Tellerschleifmaschine 400mm, Einscheibenschleifmaschine 400 mm
Handliche, sehr leistungsstarke Maschine mit kraftvollem 1.700W Motor zum Abschleifen von Estrichen und Spachtelmassen sowie zum Nassreinigen und Polieren von Hartboden.
Technische Daten:
Motorleistung 230V, 1.700 W
Gewicht: 44 kg
Arbeitsbreite 40 cm
Drehzahl 154U/min.
W pobliżu: Essen, Duisburg, Mülheim an der Ruhr, Bochum Gelsenkirchen, Bottrop, Herne, Oberhausen, Velbert, Wattenscheid
Id produktu portalu wynajmu: 3489703
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga operacyjna | 44 Kg |
| Obroty na minutę (rpm) | 154 rpm |
| Szerokość | 400 mm |
| Silnik | Elektryczny |
| Concrete Grinder Type | Bodengeführt |
| producent | Wolff-Tools |
| Model | Samba |
Warunki wynajmu
Bonität vorausgesetzt
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Bonität vorausgesetzt
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gorilla Tools GmbH