Ceny za
Dzień wynajmu
1-4 dni
133,00 EUR netto
158,27 EUR w tym. 19% VAT
5-19 dni
111,00 EUR netto
132,09 EUR w tym. 19% VAT
Od 20 dni
89,00 EUR netto
105,91 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn
8 %
Nadmiar
2500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3352163
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Szerokość | 990 mm |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Minimalna waga transportowa | 1855 Kg |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausschütthöhemax. | 2560 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX019-4 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota KX019-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3352163
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1855.00 Kg |
| Szerokość | 990 mm |
| Moc silnika (PS) | 16.00 PS |
| Silnik | Diesel |
| Głębokość kopania | 258 cm |
| Minimalna waga transportowa | 1855 Kg |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausschütthöhemax. | 2560 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | KX019-4 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: B.i.V. Bau- und Industriegeräte Vertriebs GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 09599 Freiberg
|
Bayern