Ceny za
Dzień wynajmu
1-4 dni
157,00 EUR netto
186,83 EUR w tym. 19% VAT
5-19 dni
131,00 EUR netto
155,89 EUR w tym. 19% VAT
Od 20 dni
106,00 EUR netto
126,14 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn
8 %
Nadmiar
2500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3352118
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2380.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 2380.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Głębokość kopania | 232 cm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2380 Kg |
| Moc silnika (PS) | 19 PS |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausschütthöhemax. | 2550 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U20-3 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U20-3
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3352118
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2380.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 2380.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Głębokość kopania | 232 cm |
| Szerokość | 1300 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2380 Kg |
| Moc silnika (PS) | 19 PS |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Ausschütthöhemax. | 2550 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Kubota |
| Model | U20-3 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: B.i.V. Bau- und Industriegeräte Vertriebs GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 09599 Freiberg
|
Bayern