Kubota U48-4 wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Bayreuth, Bamberg, Coburg, Erlangen, Kulmbach, Pegnitz, Nürnberg, Schweinfurt, Amberg, Weiden in der Oberpfalz
Id produktu portalu wynajmu: 3352104
Technische Daten
| Waga operacyjna | 4775.00 Kg |
| Szerokość | 1960 mm |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 4775.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Głębokość kopania | 338 cm |
| Minimalna waga transportowa | 4775 Kg |
| Moc silnika (PS) | 40.5 PS |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Ausschütthöhemax. | 3770 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U48-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U48-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Bayreuth, Bamberg, Coburg, Erlangen, Kulmbach, Pegnitz, Nürnberg, Schweinfurt, Amberg, Weiden in der Oberpfalz
Id produktu portalu wynajmu: 3352104
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 4775.00 Kg |
| Szerokość | 1960 mm |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 4775.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Głębokość kopania | 338 cm |
| Minimalna waga transportowa | 4775 Kg |
| Moc silnika (PS) | 40.5 PS |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Ausschütthöhemax. | 3770 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U48-4 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: B.i.V. Bau- und Industriegeräte Vertriebs GmbH