Kubota U56-5 wynajem
- Brak wynajmu klientom prywatnym
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
1-4 dni
253,00 EUR netto
301,07 EUR w tym. 19% VAT
5-19 dni
210,00 EUR netto
249,90 EUR w tym. 19% VAT
Od 20 dni
168,00 EUR netto
199,92 EUR w tym. 19% VAT
Ubezpieczenie od awarii maszyn
8 %
Nadmiar
3500 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3453461
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5595 Kg |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5595 Kg |
| Moc silnika (PS) | 47.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| Ausschütthöhemax. | 4000 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Kubota U56-5
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der Mietpreis beinhaltet ein komplettes Löffelpaket (2x Tieflöffel, 1x Grabenräumlöffel).
W pobliżu: Dresden, Chemnitz, Freiberg Sachsen, Nossen, Mittweida, Döbeln, Freital, Altenberg, Pirna
Id produktu portalu wynajmu: 3453461
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5595 Kg |
| Głębokość kopania | 363 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Minimalna waga transportowa | 5595 Kg |
| Moc silnika (PS) | 47.6 PS |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| Ausschütthöhemax. | 4000 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | Kubota |
| Model | U56-5 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: B.i.V. Bau- und Industriegeräte Vertriebs GmbH
Park wynajmu Lokalizacja: 09599 Freiberg
|
Bayern