Teleskopowa ładowarka kołowa Liebherr L 509 Tele wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Teleskopradlader Liebherr L 509 Tele, Gewicht ca. 7000 kg, Ausschütthöhe max. 4,32 m ist die ideale Lösung für sämtliche Anwendungsbereiche. Das speziell konzipierte Teleskophubgerüst ermöglicht hohe Manipulationshöhen und große Reichweiten. Die einzigartige Stereolenkung und die kompakte Bauweise machen die Maschine extrem wendig und flexibel
| Kipplast geknickt | 3.600 - 3.800 kg |
|---|---|
| Schaufelinhalt | 0,90 - 2,00 m³ |
| Einsatzgewicht | 6.800 - 7.150 kg |
| Nennleistung ISO 14396 / ECE-R.120 | 54 kW / 73 PS |
W pobliżu: Hof, Oberkotzau, Plauen, Zwickau, Naila, Selbitz, Bad Brambach, Saalburg-Ebersdorf, Falkenstein Vogtland
Id produktu portalu wynajmu: 3491854
Technische Daten
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 7000 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.9 cbm |
| Wysokość robocza | 4.32 Meter |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (KW) | 54 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Liebherr |
| Model | L 509 T |
Niewiążące zapytanie o zakup
Teleskopowa ładowarka kołowa Liebherr L 509 Tele
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Teleskopradlader Liebherr L 509 Tele, Gewicht ca. 7000 kg, Ausschütthöhe max. 4,32 m ist die ideale Lösung für sämtliche Anwendungsbereiche. Das speziell konzipierte Teleskophubgerüst ermöglicht hohe Manipulationshöhen und große Reichweiten. Die einzigartige Stereolenkung und die kompakte Bauweise machen die Maschine extrem wendig und flexibel
| Kipplast geknickt | 3.600 - 3.800 kg |
|---|---|
| Schaufelinhalt | 0,90 - 2,00 m³ |
| Einsatzgewicht | 6.800 - 7.150 kg |
| Nennleistung ISO 14396 / ECE-R.120 | 54 kW / 73 PS |
W pobliżu: Hof, Oberkotzau, Plauen, Zwickau, Naila, Selbitz, Bad Brambach, Saalburg-Ebersdorf, Falkenstein Vogtland
Id produktu portalu wynajmu: 3491854
Dane techniczne
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 7000 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.9 cbm |
| Wysokość robocza | 4.32 Meter |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (KW) | 54 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Liebherr |
| Model | L 509 T |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: B.i.V. Bau- und Industriegeräte Vertriebs GmbH