Details
Lagercontainer 10'" mieten Inhalt 15,76 m³, Temporäre oder dauerhafte Lager- und Materialraumlösung auf der Baustelle.
Technische Daten:
| Abmessungen (LxBxH) Außen: | 2.991 x 2.438 x 2.591 mm |
| Abmessungen (LxBxH) Innen: | 2.831 x 2.344 x 2.376 mm |
| Gewicht: | 825 kg |
| Inhalt: | 15,76 m³ |
| optionale Ausstattungsoptionen: | Regale, Elektroinstallation |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Nauheim, Büdingen, Friedberg (Hessen), Bad Homburg vor der Höhe, Gelnhausen, Nidda, Birstein, Butzbach, Gedern, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3455292
Technische Daten
| Wymiary | 2.991 x 2.438 x 2.591 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 825 Kg |
| producent | Containex |
| Model | Container 10'" |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kontener magazynowy 10'" Containex
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Lagercontainer 10'" mieten Inhalt 15,76 m³, Temporäre oder dauerhafte Lager- und Materialraumlösung auf der Baustelle.
Technische Daten:
| Abmessungen (LxBxH) Außen: | 2.991 x 2.438 x 2.591 mm |
| Abmessungen (LxBxH) Innen: | 2.831 x 2.344 x 2.376 mm |
| Gewicht: | 825 kg |
| Inhalt: | 15,76 m³ |
| optionale Ausstattungsoptionen: | Regale, Elektroinstallation |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Nauheim, Büdingen, Friedberg (Hessen), Bad Homburg vor der Höhe, Gelnhausen, Nidda, Birstein, Butzbach, Gedern, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3455292
Dane techniczne
| Wymiary | 2.991 x 2.438 x 2.591 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 825 Kg |
| producent | Containex |
| Model | Container 10'" |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gebr. Kinzer oHG