Details
Lagercontainer 20'" mieten Inhalt 32,85 m³, Temporäre oder dauerhafte Lager- und Materialraumlösung auf der Baustelle.
Technische Daten:
| Abmessungen (LxBxH) Außen: | 6.058 x 2.438 x 2.591 mm |
| Abmessungen (LxBxH) Innen: | 5.898 x 2.344 x 2.376 mm |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Inhalt: | 32,85 m³ |
| optionale Ausstattungsoptionen: | Regale, Elektroinstallation |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Nauheim, Büdingen, Friedberg (Hessen), Bad Homburg vor der Höhe, Gelnhausen, Nidda, Birstein, Butzbach, Gedern, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3455291
Technische Daten
| Wymiary | 6.058 x 2.438 x 2.591 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 1270 Kg |
| producent | Containex |
| Model | 20'" |
Niewiążące zapytanie o zakup
Kontener magazynowy 20'" Containex
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Lagercontainer 20'" mieten Inhalt 32,85 m³, Temporäre oder dauerhafte Lager- und Materialraumlösung auf der Baustelle.
Technische Daten:
| Abmessungen (LxBxH) Außen: | 6.058 x 2.438 x 2.591 mm |
| Abmessungen (LxBxH) Innen: | 5.898 x 2.344 x 2.376 mm |
| Gewicht: | 1.270 kg |
| Inhalt: | 32,85 m³ |
| optionale Ausstattungsoptionen: | Regale, Elektroinstallation |
W pobliżu: Frankfurt am Main, Bad Nauheim, Büdingen, Friedberg (Hessen), Bad Homburg vor der Höhe, Gelnhausen, Nidda, Birstein, Butzbach, Gedern, Hanau
Id produktu portalu wynajmu: 3455291
Dane techniczne
| Wymiary | 6.058 x 2.438 x 2.591 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 1270 Kg |
| producent | Containex |
| Model | 20'" |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Gebr. Kinzer oHG