Podest murarski Mata murarska Altrad 3013, 3m wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Maurermat 3013, 3 m Maurerbühne mieten, Schweiz Plattform 300 cm x 150 cm
| Serialnummer | 358,06 |
| Länge | 370 cm |
| Breite | 185 cm |
| Höhe | 160 cm |
| Hubhöhe | 293 mm |
| Partikelfilter | |
| Kapazität | 250 kg |
| Plattfrom | 300cm x 150cm |
| Maschinennummer | ARAG2014 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386335
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1050 Kg |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość robocza | 2.93 Meter |
| Nośność | 250 Kg |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Altrad Baumann |
| Model | 3013 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Podest murarski Mata murarska Altrad 3013, 3m
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Maurermat 3013, 3 m Maurerbühne mieten, Schweiz Plattform 300 cm x 150 cm
| Serialnummer | 358,06 |
| Länge | 370 cm |
| Breite | 185 cm |
| Höhe | 160 cm |
| Hubhöhe | 293 mm |
| Partikelfilter | |
| Kapazität | 250 kg |
| Plattfrom | 300cm x 150cm |
| Maschinennummer | ARAG2014 |
W pobliżu: Luzern, Bern, Zürich, Zug, Baar, Interlaken, Thun, Aarau, Grindelwald, Andermatt
Id produktu portalu wynajmu: 3386335
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1050 Kg |
| Szerokość | 1850 mm |
| Wysokość robocza | 2.93 Meter |
| Nośność | 250 Kg |
| Napięcie zasilania | 400 V |
| Silnik | Elektryczny |
| producent | Altrad Baumann |
| Model | 3013 |