MB Crusher frezarka z głowicą poprzeczną MB-R700 wynajem
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Die Querschneidkopf-Fräse MB-R700 ist dank seines geringen Geräusch- und Vibrationspegels ideal für den Einsatz in Wohngebieten. Er ermöglicht die Verarbeitung von Naturmaterialien, das Nivellieren von Putz, Wandverkleidungen und Oberflächen in Beton. Die Trommeln können vor Ort in weniger als einer Stunde ausgetauscht werden. Sie eignet sich für Minibagger und Kompaktlader >6 < 13 t.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354404
Technische Daten
| Waga operacyjna | 600.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 600.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Wymiary | 500 W X 895 L X 930 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 110 Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 180 Liter/min |
| Nośnik (min./maks.) | 6.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 13.0 to |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R700 |
Niewiążące zapytanie o zakup
MB Crusher frezarka z głowicą poprzeczną MB-R700
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Die Querschneidkopf-Fräse MB-R700 ist dank seines geringen Geräusch- und Vibrationspegels ideal für den Einsatz in Wohngebieten. Er ermöglicht die Verarbeitung von Naturmaterialien, das Nivellieren von Putz, Wandverkleidungen und Oberflächen in Beton. Die Trommeln können vor Ort in weniger als einer Stunde ausgetauscht werden. Sie eignet sich für Minibagger und Kompaktlader >6 < 13 t.
W pobliżu: Hamburg, Osnabrück, Kiel, Berlin, Frankfurt am Main, Wiesbaden, Stuttgart, Darmstadt, Ludwigsburg, Augsburg, Kempten, Nürnberg
Id produktu portalu wynajmu: 3354404
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 600.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 600.00 Kg |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | Kg |
| Wymiary | 500 W X 895 L X 930 H LxWxH |
| Bar | 350 bar |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 110 Liter/min |
| Wydajność przenoszenia w L (min/maks) | 180 Liter/min |
| Nośnik (min./maks.) | 6.0 to |
| Nośnik (min./maks.) | 13.0 to |
| Anbaugerät für | Koparka |
| producent | MB Crusher |
| Model | MB-R700 |
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Filmy
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: MB Deutschland GmbH