Details
Der Mecalac AS 900 ist das Profigerät im 1,0-Bereich und gehört ebenfalls zur neuen Boosterline von Mecalac. Der vielseitige Radlader hat einen Monoboom mit 2 Hubzylindern + Boost. Dadurch kann die Hubkraft um 29 % gesteigert werden. Der AS 900 zeichnet sich durch eine besonders hohe Standfestigkeit und Kraft aus.
Nasz numer referencyjny: S010097
W pobliżu: Münster, Dülmen, Warendorf, Emsdetten, Greven, Coesfeld, Lüdinghausen, Senden, Telgte, Steinfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3437846
Technische Daten
| Waga operacyjna | 6640 Kg |
| Szerokość | 2100 mm |
| Wymiary | Höhe 2830 mm LxWxH |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Zawartość łopaty | 0.9 cbm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Mecalac |
| Model | AS 900 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Ładowarka wahadłowa Mecalac AS 900
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Der Mecalac AS 900 ist das Profigerät im 1,0-Bereich und gehört ebenfalls zur neuen Boosterline von Mecalac. Der vielseitige Radlader hat einen Monoboom mit 2 Hubzylindern + Boost. Dadurch kann die Hubkraft um 29 % gesteigert werden. Der AS 900 zeichnet sich durch eine besonders hohe Standfestigkeit und Kraft aus.
Nasz numer referencyjny: S010097
W pobliżu: Münster, Dülmen, Warendorf, Emsdetten, Greven, Coesfeld, Lüdinghausen, Senden, Telgte, Steinfurt
Id produktu portalu wynajmu: 3437846
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 6640 Kg |
| Szerokość | 2100 mm |
| Wymiary | Höhe 2830 mm LxWxH |
| Silnik | Diesel |
| Moc silnika (KW) | 55 KW |
| Moc silnika (PS) | 75 PS |
| Zawartość łopaty | 0.9 cbm |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Mecalac |
| Model | AS 900 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Vermieterpool KO