Merlo P72.10 Teleskopstapler starr wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Merlo P72.10 Teleskopstapler starr, Gewicht 10500 kg, Tragkraft 7200 kg, Hubhöhe 9550 mm, max. Reichweite 5300 mm.
| Hersteller | Merlo |
| Typ | P72.10 |
| Bauart | Teleskopstapler starr |
| Antriebsart | Diesel |
| Tragkraft | 7200 kg |
| Hubhöhe | 9550 mm |
| Gabellänge | 1200 mm |
| Bauhöhe | 2405 mm |
| Baubreite | 2500 mm |
| Eigengewicht | 10500 kg |
| Reifen vorne | Superelastik |
| Reifen vorne Zustand | 80 - 100% |
| Reifen hinten | Superelastik |
| Reifen hinten Zustand | 80 - 100% |
W pobliżu: Georgensgmünd, Schwabach, Nürnberg, Gunzenhausen, Hilpoltstein, Ansbach, Neumarkt in der Oberpfalz, Eichstätt, Nördlingen, Weißenburg in Bayern
Id produktu portalu wynajmu: 3557490
Technische Daten
| Nośność | 7200.00 Kg |
| Waga operacyjna | 10500.00 Kg |
| Szerokość | 2500.00 mm |
| Höhe | 2405.00 mm |
| Wysokość robocza | 9.5 Meter |
| Working range sideways (Working platform) | 5.3 Meter |
| Silnik | Diesel |
| Teleskoplader Typ | starr |
| producent | Merlo |
| Model | P72.10 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Merlo P72.10 Teleskopstapler starr
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Merlo P72.10 Teleskopstapler starr, Gewicht 10500 kg, Tragkraft 7200 kg, Hubhöhe 9550 mm, max. Reichweite 5300 mm.
| Hersteller | Merlo |
| Typ | P72.10 |
| Bauart | Teleskopstapler starr |
| Antriebsart | Diesel |
| Tragkraft | 7200 kg |
| Hubhöhe | 9550 mm |
| Gabellänge | 1200 mm |
| Bauhöhe | 2405 mm |
| Baubreite | 2500 mm |
| Eigengewicht | 10500 kg |
| Reifen vorne | Superelastik |
| Reifen vorne Zustand | 80 - 100% |
| Reifen hinten | Superelastik |
| Reifen hinten Zustand | 80 - 100% |
W pobliżu: Georgensgmünd, Schwabach, Nürnberg, Gunzenhausen, Hilpoltstein, Ansbach, Neumarkt in der Oberpfalz, Eichstätt, Nördlingen, Weißenburg in Bayern
Id produktu portalu wynajmu: 3557490
Dane techniczne
| Nośność | 7200.00 Kg |
| Waga operacyjna | 10500.00 Kg |
| Szerokość | 2500.00 mm |
| Höhe | 2405.00 mm |
| Wysokość robocza | 9.5 Meter |
| Working range sideways (Working platform) | 5.3 Meter |
| Silnik | Diesel |
| Teleskoplader Typ | starr |
| producent | Merlo |
| Model | P72.10 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: ASV Bayernlift GmbH