Details
Messersi TCH 1500 BT
Kippvorrichtung: Drehmulde
Diesel-Motor
| Hersteller | Messersi |
| Typ | TCH 1500 BT |
| Gewicht | 1320 kg |
| Nutzlast | 1500 kg |
| Breite | 165 cm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351205
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1320.00 Kg |
| Nośność | 1500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| producent | Messersi |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wozidło Messersi TCH 1500 BT
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Messersi TCH 1500 BT
Kippvorrichtung: Drehmulde
Diesel-Motor
| Hersteller | Messersi |
| Typ | TCH 1500 BT |
| Gewicht | 1320 kg |
| Nutzlast | 1500 kg |
| Breite | 165 cm |
W pobliżu: Backnang, Winnenden, Heilbronn, Ludwigsburg, Schwäbisch Hall, Abstatt, Wüstenrot, Marbach am Neckar,
Id produktu portalu wynajmu: 3351205
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1320.00 Kg |
| Nośność | 1500 Kg |
| Silnik | Diesel |
| producent | Messersi |
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
bei einer Mietdauer von 1-5 Tagen, ab dem 6. Tag oder für Langzeitmieten auf Anfrage
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Staufen Baumaschinen GmbH