Details
Midibagger SANY SY50U 5.300 kg
ABMESSUNGEN SANY SY50U
Betriebsgewicht 5300 kg
Löffelvolumen 0,152 m³
Gesamtlänge 5390 mm
Gesamtbreite 1960 mm
Gesamthöhe 2630 mm
MOTOR
Leistung 29,1 kW 2400U/min
ARBEITSBEREICH
Max. Grabtiefe 3420 mm
Max. Reichweite 5880 mm
Min. Schwenkradius 2520 mm
Löffellosbrechkraft ISO32,5kN
Stiel Reißkraft ISO22,9kN
HYDRAULIK-SYSTEM
Max. Ölfluss138,6 l/min
Kraftstofftank 78 l
Nasz numer referencyjny: Art. Nr.: 14271
W pobliżu: Düsseldorf, Neuss, Ratingen, Wuppertal, Solingen, Krefeld, Mönchengladbach, Velbert, Duisburg, Essen
Id produktu portalu wynajmu: 3518029
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5300 Kg |
| Głębokość kopania | 342 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Sany |
| Model | SY50U |
Niewiążące zapytanie o zakup
Midibagger SANY SY50U 5.300 kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Midibagger SANY SY50U 5.300 kg
ABMESSUNGEN SANY SY50U
Betriebsgewicht 5300 kg
Löffelvolumen 0,152 m³
Gesamtlänge 5390 mm
Gesamtbreite 1960 mm
Gesamthöhe 2630 mm
MOTOR
Leistung 29,1 kW 2400U/min
ARBEITSBEREICH
Max. Grabtiefe 3420 mm
Max. Reichweite 5880 mm
Min. Schwenkradius 2520 mm
Löffellosbrechkraft ISO32,5kN
Stiel Reißkraft ISO22,9kN
HYDRAULIK-SYSTEM
Max. Ölfluss138,6 l/min
Kraftstofftank 78 l
Nasz numer referencyjny: Art. Nr.: 14271
W pobliżu: Düsseldorf, Neuss, Ratingen, Wuppertal, Solingen, Krefeld, Mönchengladbach, Velbert, Duisburg, Essen
Id produktu portalu wynajmu: 3518029
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5300 Kg |
| Głębokość kopania | 342 cm |
| Szerokość | 1960 mm |
| Moc silnika (KW) | 29.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Sany |
| Model | SY50U |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: VIPA-Rent GmbH