Młot hydrauliczny do wynajęcia Epiroc SB152 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Abbruchhammer mieten Hydraulikhammer Bagger Epiroc SB 152
| Gewicht kg | 140 kg |
| Meißelausstattung | d 50mm |
| für Bagger | 1,9t-4,5t |
| Betriebsdruck bar | 100-150bar/20-40L/m? |
| Meißeldurchmesser mm | 50 mm |
| Leistung ltr/min | 20-40 |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3498376
Technische Daten
| Waga operacyjna | 140 Kg |
| Bar | 150 bar |
| Nośnik (min./maks.) | 1.9 to |
| Nośnik (min./maks.) | 4.5 to |
| Anbaugerät für | Koparka |
| Gerätetyp (Anbau/handgef.) | Załącznik |
| producent | Epiroc |
| Model | SB 152 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Młot hydrauliczny do wynajęcia Epiroc SB152
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Abbruchhammer mieten Hydraulikhammer Bagger Epiroc SB 152
| Gewicht kg | 140 kg |
| Meißelausstattung | d 50mm |
| für Bagger | 1,9t-4,5t |
| Betriebsdruck bar | 100-150bar/20-40L/m? |
| Meißeldurchmesser mm | 50 mm |
| Leistung ltr/min | 20-40 |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3498376
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 140 Kg |
| Bar | 150 bar |
| Nośnik (min./maks.) | 1.9 to |
| Nośnik (min./maks.) | 4.5 to |
| Anbaugerät für | Koparka |
| Gerätetyp (Anbau/handgef.) | Załącznik |
| producent | Epiroc |
| Model | SB 152 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen
Park wynajmu Lokalizacja: 77855 Achern
|
Baden-Württemberg
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 – 17:00
Wtorek
08:00 – 17:00
Środa
08:00 – 17:00
Czwartek
08:00 – 17:00
Piątek
08:00 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte