Wypożyczalnia zagęszczarek BOMAG BP 20/50 D wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Rüttelplatte Bomag BP 20/50 D mieten Verdichtungsgerät
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Ausbesserungsarbeiten im Straßen- und Wegebau, Rohr- und Leitungsbau, Graben-, Garten- und Landschaftsbau.
| Einsatzgewicht | 109 kg |
| Arbeitsbreite | 500 mm |
| Motorleistung | 3,1 KW / 4,2 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497949
Technische Daten
| Waga operacyjna | 109 Kg |
| Szerokość bębna | 50 cm |
| Moc silnika (KW) | 3.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BP 20/50D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Wypożyczalnia zagęszczarek BOMAG BP 20/50 D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Rüttelplatte Bomag BP 20/50 D mieten Verdichtungsgerät
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Ausbesserungsarbeiten im Straßen- und Wegebau, Rohr- und Leitungsbau, Graben-, Garten- und Landschaftsbau.
| Einsatzgewicht | 109 kg |
| Arbeitsbreite | 500 mm |
| Motorleistung | 3,1 KW / 4,2 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497949
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 109 Kg |
| Szerokość bębna | 50 cm |
| Moc silnika (KW) | 3.1 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BP 20/50D |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen