Płyta wibracyjna BOMAG BPR 25/40 D do wynajęcia wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 25/40 D mieten Verdichtungsgerät
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Ausbesserungsarbeiten im Straßen- und Wegebau, Rohr- und Leitungsbau, Graben-, Garten- und Landschaftsbau.
| Einsatzgewicht | 150 kg |
| Arbeitsbreite | 400 mm |
| Motorleistung | 3,1 KW / 4,2 PS |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497929
Technische Daten
| Waga operacyjna | 150 Kg |
| Szerokość bębna | 40 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 25/40 D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Płyta wibracyjna BOMAG BPR 25/40 D do wynajęcia
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 25/40 D mieten Verdichtungsgerät
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Ausbesserungsarbeiten im Straßen- und Wegebau, Rohr- und Leitungsbau, Graben-, Garten- und Landschaftsbau.
| Einsatzgewicht | 150 kg |
| Arbeitsbreite | 400 mm |
| Motorleistung | 3,1 KW / 4,2 PS |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497929
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 150 Kg |
| Szerokość bębna | 40 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 25/40 D |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen