Płyta wibracyjna BOMG BPR 70/70 D do wynajęcia wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 70/70 D mieten
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Fundamentbau.
| Einsatzgewicht | 580 kg |
| Arbeitsbreite | 700 mm |
| Motorleistung | 9,3 KW/ 12,6 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497943
Technische Daten
| Waga operacyjna | 580 Kg |
| Szerokość bębna | 70 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 70/70 D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Płyta wibracyjna BOMG BPR 70/70 D do wynajęcia
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Rüttelplatte Bomag BPR 70/70 D mieten
Einsatzgebiete: Erd-, Asphalt- und Pflasterbau. Wege-, Straßen- und Gleisbau, Hinterfüllungen, Graben- und Kanalbau, Garten- und Landschaftsbau, Fundamentbau.
| Einsatzgewicht | 580 kg |
| Arbeitsbreite | 700 mm |
| Motorleistung | 9,3 KW/ 12,6 PS |
| Kraftstoffart | Diesel |
W pobliżu: Achern, Offenburg, Bühl, Rheinau, Baden-Baden, Appenweier, Lahr/Schwarzwald, Rastatt, Freudenstadt, Baiersbronn
Id produktu portalu wynajmu: 3497943
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 580 Kg |
| Szerokość bębna | 70 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.3 KW |
| Silnik | Diesel |
| producent | Bomag |
| Model | BPR 70/70 D |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Köhler GmbH Baumaschinen