Mini ładowarka kołowa Kramer 5035 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Radlader Kramer 5035, Gewicht 1900 kg, Schaufelinhalt 0,35 cbm, Breite 1260 mm
W pobliżu: Saarbrücken, Saargemünd, St. Ingbert, Mandelbachtal, Völklingen, Saarlouis, Zweibrücken, Gersheim, Blieskastel, Forbach
Id produktu portalu wynajmu: 3477054
Technische Daten
| Wymiary | 4,05 x 1,26 x 2,17 m LxWxH |
| Waga operacyjna | 1900 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.35 cbm |
| Szerokość | 1260 mm |
| Moc silnika (KW) | 23 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Kramer |
| Model | 5035 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Mini ładowarka kołowa Kramer 5035
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Radlader Kramer 5035, Gewicht 1900 kg, Schaufelinhalt 0,35 cbm, Breite 1260 mm
W pobliżu: Saarbrücken, Saargemünd, St. Ingbert, Mandelbachtal, Völklingen, Saarlouis, Zweibrücken, Gersheim, Blieskastel, Forbach
Id produktu portalu wynajmu: 3477054
Dane techniczne
| Wymiary | 4,05 x 1,26 x 2,17 m LxWxH |
| Waga operacyjna | 1900 Kg |
| Zawartość łopaty | 0.35 cbm |
| Szerokość | 1260 mm |
| Moc silnika (KW) | 23 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| producent | Kramer |
| Model | 5035 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Bauausrüstung Frank Süppmayer