Minibagger Bobcat e10 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Dodatkowe informacje o cenie: Lieferung 1,00€/km
Details
Wir vermieten unseren Minibagger.
Dieser ist aufgrund seines Verstellfahrwerks extrem Schmal und Niedrig. Somit kann man ihn optimal für kompressor arbeiten in Garagen einsetzen. Aber auch für Gartenarbeiten,...
Nasz numer referencyjny: 1
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3517782
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Moc silnika (KW) | 7.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 700 mm |
| Verstellbare Breite | 1000 mm |
| Wymiary | 279x071x221 LxWxH |
| Szerokość | 710 mm |
| Bio Öl | 1 |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | e10 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Bobcat e10
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Wir vermieten unseren Minibagger.
Dieser ist aufgrund seines Verstellfahrwerks extrem Schmal und Niedrig. Somit kann man ihn optimal für kompressor arbeiten in Garagen einsetzen. Aber auch für Gartenarbeiten,...
Nasz numer referencyjny: 1
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3517782
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 180 cm |
| Moc silnika (KW) | 7.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 700 mm |
| Verstellbare Breite | 1000 mm |
| Wymiary | 279x071x221 LxWxH |
| Szerokość | 710 mm |
| Bio Öl | Tak |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | e10 |
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Filmy
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baggervermietung Philip Erath