Minikoparka 1,5t-1,8t - Volvo ECR 18E wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger Volvo ECR 18E inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
Nasz numer referencyjny: 158
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457740
Technische Daten
| Wymiary | 3431x1352/995x2298 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1700 Kg |
| Maksymalny promień | 4.11 Meter |
| Głębokość kopania | 272 cm |
| Kurzheck | 1 |
| Ausschütthöhemax. | 2.58 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR18E |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 1,5t-1,8t - Volvo ECR 18E
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Volvo ECR 18E inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
Nasz numer referencyjny: 158
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457740
Dane techniczne
| Wymiary | 3431x1352/995x2298 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1700 Kg |
| Maksymalny promień | 4.11 Meter |
| Głębokość kopania | 272 cm |
| Kurzheck | Tak |
| Ausschütthöhemax. | 2.58 m |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR18E |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Peter Stoffel Baumaschinen GmbH & Co.KG