Minikoparka 2,5t-2,8t - Volvo ECR 25D wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger Volvo ECR 25D inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
Nasz numer referencyjny: 163
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457746
Technische Daten
| Wymiary | 4045x1550x2537 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2475 Kg |
| Maksymalny promień | 4.60 Meter |
| Głębokość kopania | 296 cm |
| Kurzheck | 1 |
| Ausschütthöhemax. | 2.95 m |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 25D |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 2,5t-2,8t - Volvo ECR 25D
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Volvo ECR 25D inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
Nasz numer referencyjny: 163
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457746
Dane techniczne
| Wymiary | 4045x1550x2537 LxWxH |
| Waga operacyjna | 2475 Kg |
| Maksymalny promień | 4.60 Meter |
| Głębokość kopania | 296 cm |
| Kurzheck | Tak |
| Ausschütthöhemax. | 2.95 m |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Volvo |
| Model | ECR 25D |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Peter Stoffel Baumaschinen GmbH & Co.KG