Minibagger 3,3to VIO 33, mit Gummiketten, Kurzheck, Yanmar, MS03 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Details
Minibagger 3,3 to Yanmar Kurzheck zu vermieten
Hydraulischer Schnellwechsler
Power Tilt MS03
Hammerleitung
Arbeitsscheinwerfer
Kabinenheizung
Inkl. 60cm Tieflöffel mit Zähnen. Andere Tieflöffel oder Grabräumlöffel auf Anfrage.
Eigengewicht 3.27 t
Transportlänge 4.51 m
Transportbreite 1.55 m
Transporthöhe 2.5 m
Kettenbreite 300 mm
Reichweite 3,44 m
Grabtiefe 3,01 m
Motorherst. Yanmar
Motorleistung 18 kW
Hubraum 1.3 l
W pobliżu: Leonberg, Stuttgart, Weil der Stadt, Weissach, Korntal-Münchingen, Sindelfingen, Ludwigsburg, Calw, Vaihingen-Enz, Kornwestheim
Id produktu portalu wynajmu: 3511857
Technische Daten
| Głębokość kopania | 301 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Waga operacyjna | 3270 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 18 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Yanmar |
| Model | VIO 33 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger 3,3to VIO 33, mit Gummiketten, Kurzheck, Yanmar, MS03
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger 3,3 to Yanmar Kurzheck zu vermieten
Hydraulischer Schnellwechsler
Power Tilt MS03
Hammerleitung
Arbeitsscheinwerfer
Kabinenheizung
Inkl. 60cm Tieflöffel mit Zähnen. Andere Tieflöffel oder Grabräumlöffel auf Anfrage.
Eigengewicht 3.27 t
Transportlänge 4.51 m
Transportbreite 1.55 m
Transporthöhe 2.5 m
Kettenbreite 300 mm
Reichweite 3,44 m
Grabtiefe 3,01 m
Motorherst. Yanmar
Motorleistung 18 kW
Hubraum 1.3 l
W pobliżu: Leonberg, Stuttgart, Weil der Stadt, Weissach, Korntal-Münchingen, Sindelfingen, Ludwigsburg, Calw, Vaihingen-Enz, Kornwestheim
Id produktu portalu wynajmu: 3511857
Dane techniczne
| Głębokość kopania | 301 cm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Waga operacyjna | 3270 Kg |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 18 KW |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Yanmar |
| Model | VIO 33 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Mietpark Leonberg Alexander Kiss