Minikoparka 8,5t-9,5t - Kubota KX 080-4a wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger Kubota KX 080-4a inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457780
Technische Daten
| Wymiary | 6450x2200x2540 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8270 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 7.33 Meter |
| Głębokość kopania | 460 cm |
| Ausschütthöhemax. | 5.25 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4a |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka 8,5t-9,5t - Kubota KX 080-4a
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota KX 080-4a inkl. 1 Tieflöffel
weitere Anbaugeräte gegen Aufpreis möglich:
- Hydraulischer Grabenräumlöffel
- Hydraulikhammer
- Greifer
- Bohrer
W pobliżu: Bitburg, Trier, Wittlich, Bernkastel-Kues, Idar-Oberstein, Daun, Schweich, Zell (Mosel), Cochem, Morbach
Id produktu portalu wynajmu: 3457780
Dane techniczne
| Wymiary | 6450x2200x2540 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8270 Kg |
| Zasięg (żurawie) | 7.33 Meter |
| Głębokość kopania | 460 cm |
| Ausschütthöhemax. | 5.25 m |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4a |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Peter Stoffel Baumaschinen GmbH & Co.KG