Minikoparka Hitachi ZX 17U-5 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Details
Minibagger mit Schutzdach, inkl. Löffelpaket
W pobliżu: Chemnitz, Zwickau, Dresden, Annaberg-Buchholz, Altenburg, Oberwiesenthal, Schwarzenberg/Erzgebirge, Auerbach/Vogtland, Freiberg/Sachsen, Glauchau
Id produktu portalu wynajmu: 3394006
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1720 Kg |
| Głębokość kopania | 219 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 15 PS |
| Moc silnika (KW) | 11 KW |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | 1 |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX17U-5 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Hitachi ZX 17U-5
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mit Schutzdach, inkl. Löffelpaket
W pobliżu: Chemnitz, Zwickau, Dresden, Annaberg-Buchholz, Altenburg, Oberwiesenthal, Schwarzenberg/Erzgebirge, Auerbach/Vogtland, Freiberg/Sachsen, Glauchau
Id produktu portalu wynajmu: 3394006
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1720 Kg |
| Głębokość kopania | 219 cm |
| Szerokość | 980 mm |
| Moc silnika (PS) | 15 PS |
| Moc silnika (KW) | 11 KW |
| Silnik | Diesel |
| Bio Öl | Tak |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX17U-5 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: VIS Bautechnik GmbH Schönfeld