Minikoparka Bobcat E10 z wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Dodatkowe informacje o cenie: Preis Minibagger mit Schnellwechsler und Tieflöffel
Details
Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Fahrwerk verstellbar von Breite 710-1110mm.
Bügel klappbar.
Unsere Bagger werden mit mechanischen Schnellwechsler MS01 und Tieflöffel vermietet.
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3472527
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 182 cm |
| Szerokość | 710 mm |
| Moc silnika (KW) | 7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 71 mm |
| Verstellbare Breite | 110 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E10 z |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E10 z
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Fahrwerk verstellbar von Breite 710-1110mm.
Bügel klappbar.
Unsere Bagger werden mit mechanischen Schnellwechsler MS01 und Tieflöffel vermietet.
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3472527
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1176 Kg |
| Głębokość kopania | 182 cm |
| Szerokość | 710 mm |
| Moc silnika (KW) | 7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 71 mm |
| Verstellbare Breite | 110 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E10 z |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baumaschinen GmbH