Minikoparka Bobcat E20 Z wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Bobcat E20 Z, Kurzheckbagger, Gewicht 2019 kg, Grabtiefe 256 cm, Breite 980 mm,Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Hydraulische Raupenbreitenverstellung von 980mm auf 1360mm.
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
Datenblatt im Anhang
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3491917
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2019 Kg |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1360 mm |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E20 Z |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E20 Z
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Bobcat E20 Z, Kurzheckbagger, Gewicht 2019 kg, Grabtiefe 256 cm, Breite 980 mm,Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Hydraulische Raupenbreitenverstellung von 980mm auf 1360mm.
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
Datenblatt im Anhang
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3491917
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2019 Kg |
| Głębokość kopania | 256 cm |
| Moc silnika (KW) | 9.9 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1360 mm |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E20 Z |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baumaschinen GmbH