Minibagger Bobcat e27 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
- 24h-możliwa dostawa
Dodatkowe informacje o cenie: Lieferung 1,00€/km
Details
Wir vermieten unseren 2.7t Bagger:
Ausstattung:
Powertilt
Heizung/ Lüftung
Led Licht
Radio
Vollkabine
Nasz numer referencyjny: 3
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3517788
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2683 Kg |
| Głębokość kopania | 280 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Wymiary | 419x155x244 LxWxH |
| Szerokość | 155 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2680 Kg |
| Moc silnika (KW) | 18.3 KW |
| Bio Öl | 1 |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| producent | Bobcat |
| Model | E27 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Bobcat e27
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Wir vermieten unseren 2.7t Bagger:
Ausstattung:
Powertilt
Heizung/ Lüftung
Led Licht
Radio
Vollkabine
Nasz numer referencyjny: 3
W pobliżu: Isny im Allgäu, Wangen im Allgäu, Kempten (Allgäu), Leutkirch im Allgäu, Oberstaufen, Lindau (Bodensee), Sonthofen, Memmingen, Immenstadt im Allgäu, Kißlegg
Id produktu portalu wynajmu: 3517788
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2683 Kg |
| Głębokość kopania | 280 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | W pełni hydrauliczny |
| Wymiary | 419x155x244 LxWxH |
| Szerokość | 155 mm |
| Minimalna waga transportowa | 2680 Kg |
| Moc silnika (KW) | 18.3 KW |
| Bio Öl | Tak |
| Getriebeart | Hydraulic drive |
| Producent/typ szybkozmieniacza | HELAC |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS03 Power Tilt |
| producent | Bobcat |
| Model | E27 |
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Filmy
Filmy
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Baggervermietung Philip Erath