Details
Minibagger mieten Dachau und Umgebung Bagger Bobcat E35, Gewicht 3.800 kg, Grabtiefe 3,40 m
verschiedene Löffel: 30 cm, 70 cm schwenkbarer Grabenlöffel 120 cm sind im Mietpreis inbegriffen
zusätzlicher 3. und 4. Hydraulikkreis für Greifer / weitere Anbaugeräte
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396350
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3800 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1.750 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E35 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E35
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Dachau und Umgebung Bagger Bobcat E35, Gewicht 3.800 kg, Grabtiefe 3,40 m
verschiedene Löffel: 30 cm, 70 cm schwenkbarer Grabenlöffel 120 cm sind im Mietpreis inbegriffen
zusätzlicher 3. und 4. Hydraulikkreis für Greifer / weitere Anbaugeräte
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396350
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3800 Kg |
| Głębokość kopania | 340 cm |
| Szerokość | 1.750 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E35 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baugeräteverleih