Minikoparka Bobcat E88 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Bobcat E88Z, Gewicht 8920kg, Grabtiefe 450cm, Breite 2200mm,
Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
Datenblatt im Anhang
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3492008
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8919 Kg |
| Głębokość kopania | 452 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (KW) | 48.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | JR Rädlinger |
| Producent/typ szybkozmieniacza | JR Tilt 490 (2,8 - 3,8 t) |
| Model rotatora | Tiltrotator (dreh-u.schwenkb.) Bagger |
| Model rotatora | Holp-ROTOTOP RT091 (6,0 – 10,0t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E88 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E88
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Bobcat E88Z, Gewicht 8920kg, Grabtiefe 450cm, Breite 2200mm,
Wir haben sämtliche Größen von 1 Tonne bis 15 Tonnen Bagger im Mietpark.
Bitte sehen Sie auf
Es sind diverse Anbaugeräte auf Wunsch verfügbar: Hydraulikhammer, Erdbohrgerät, Diverse Löffel, Grabenräumlöffel,
Lieferung gegen Berechnung möglich; ebenso Transportanhänger zu Miete verfügbar.
Datenblatt im Anhang
W pobliżu: Amberg, Sulzbach-Rosenberg, Weiden in der Oberpfalz, Schwarzenfeld, Nürnberg, Wernberg-Köblitz, Nabburg, Neumarkt in der Oberpfalz, Königstein Oberpfalz, Schwandorf
Id produktu portalu wynajmu: 3492008
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8919 Kg |
| Głębokość kopania | 452 cm |
| Szerokość | 2200 mm |
| Moc silnika (KW) | 48.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | JR Rädlinger |
| Producent/typ szybkozmieniacza | JR Tilt 490 (2,8 - 3,8 t) |
| Model rotatora | Tiltrotator (dreh-u.schwenkb.) Bagger |
| Model rotatora | Holp-ROTOTOP RT091 (6,0 – 10,0t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E88 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baumaschinen GmbH