Details
Minibagger Dachau mieten Bobcat E62, Gewicht 6,200 kg, Grabtiefe 4,10 m
verschiedene Löffel: 60 cm, 80 cm, 100 cm schwenkbarer Grabenlöffel 160 cm sind im Mietpreis inbegriffen
zusätzlicher 3. und 4. Hydraulikkreis für Greifer / weitere Anbaugeräte
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396354
Technische Daten
| Waga operacyjna | 6200 Kg |
| Głębokość kopania | 410 cm |
| Szerokość | 2.000 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E62 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E62
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Dachau mieten Bobcat E62, Gewicht 6,200 kg, Grabtiefe 4,10 m
verschiedene Löffel: 60 cm, 80 cm, 100 cm schwenkbarer Grabenlöffel 160 cm sind im Mietpreis inbegriffen
zusätzlicher 3. und 4. Hydraulikkreis für Greifer / weitere Anbaugeräte
W pobliżu: München, Dachau, Freising, Eching, Unterschleißheim, Garching bei München, Pfaffenhofen an der Ilm, Allershausen, Odelzhausen, Markt Indersdorf
Id produktu portalu wynajmu: 3396354
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 6200 Kg |
| Głębokość kopania | 410 cm |
| Szerokość | 2.000 mm |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E62 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Schmid Baugeräteverleih