Details
Anbaugeräte: Tiefenlöffel 40, 50, 60, 80 cm
Grabenlöffel Hydraulisch 180 cm
W pobliżu: Flensburg, Schleswig, Gelting (Schleswig-Holstein), Kappeln, Eckernförde, Husum, Bredstedt, Langenhorn, Föhr, Sylt
Id produktu portalu wynajmu: 3480182
Technische Daten
| Wymiary | 283x230x264 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8600 Kg |
| Głębokość kopania | 472 cm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E85 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Bobcat E85
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Anbaugeräte: Tiefenlöffel 40, 50, 60, 80 cm
Grabenlöffel Hydraulisch 180 cm
W pobliżu: Flensburg, Schleswig, Gelting (Schleswig-Holstein), Kappeln, Eckernförde, Husum, Bredstedt, Langenhorn, Föhr, Sylt
Id produktu portalu wynajmu: 3480182
Dane techniczne
| Wymiary | 283x230x264 LxWxH |
| Waga operacyjna | 8600 Kg |
| Głębokość kopania | 472 cm |
| Szerokość | 2300 mm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Bobcat |
| Model | E85 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Hamann Baumaschinen GmbH