Minibagger Eurocomach 12 ZT Kurzheckbagger wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Eurocomach 12 ZT, Nullheck (kein Hecküberstand über die Ketten), Arbeitsgewicht: 1160Kg,
Durchfahrtsbreite: 790mm
Durchfahrtshöhe 1370mm
Maximale Grabtiefe: 1860mm
Abklappbarer Überrollbügel
Verstellfahrwerk 790mm-1050mm
Knickmatik
MS 01 Schnellwechsler
Tieflöffel
30 cm
50 cm
Hydraulischer Grabenräumlöffel 80cm 18 Euro
W pobliżu: Landshut, Moosburg an der Isar, Vilsbiburg, Mainburg, Rottenburg an der Laaber, Dingolfing, Landau an der Isar, Schierling, Frontenhausen, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3531855
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1160 Kg |
| Głębokość kopania | 186 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Kurzheck | 1 |
| Verstellbare Breite | 790 mm |
| Verstellbare Breite | 1050 mm |
| producent | Eurocomach |
| Model | 12 ZT |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Eurocomach 12 ZT Kurzheckbagger
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Eurocomach 12 ZT, Nullheck (kein Hecküberstand über die Ketten), Arbeitsgewicht: 1160Kg,
Durchfahrtsbreite: 790mm
Durchfahrtshöhe 1370mm
Maximale Grabtiefe: 1860mm
Abklappbarer Überrollbügel
Verstellfahrwerk 790mm-1050mm
Knickmatik
MS 01 Schnellwechsler
Tieflöffel
30 cm
50 cm
Hydraulischer Grabenräumlöffel 80cm 18 Euro
W pobliżu: Landshut, Moosburg an der Isar, Vilsbiburg, Mainburg, Rottenburg an der Laaber, Dingolfing, Landau an der Isar, Schierling, Frontenhausen, Dorfen
Id produktu portalu wynajmu: 3531855
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1160 Kg |
| Głębokość kopania | 186 cm |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| Kurzheck | Tak |
| Verstellbare Breite | 790 mm |
| Verstellbare Breite | 1050 mm |
| producent | Eurocomach |
| Model | 12 ZT |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: krieger-rent