Minibagger Kubota KX 037-4 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Cena dzienna
160,00 EUR netto
190,40 EUR w tym. 19% VAT
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger Kubota KX 037-4, Gewicht 3650 kg, Grabtiefe 341 cm, Breite 1550 mm.
| Löffelklasse | 3 |
| Breite (cm) | 155 |
| Länge (cm) | 490 |
| Gewichtsklasse (t) | 3-4 |
| Grabtiefe (mm) | 3410 |
| Gewicht (kg) | 3650 |
| Höhe (cm) | 248 |
| Hubraum (cm³) | 1647 |
| Leistung (kW) | 17,8 |
| Hersteller | KUBOTA |
W pobliżu: Erfurt, Weimar, Gotha, Jena, Sömmerda, Bad Langensalza, Arnstadt, Greußen, Kölleda, Naumburg (Saale)
Id produktu portalu wynajmu: 3555040
Technische Daten
| Moc silnika (KW) | 17.8 KW |
| Waga operacyjna | 3650 Kg |
| Wymiary | 4900 x 1550 x 2480 mm LxWxH |
| Szerokość | 1550 mm |
| Höhe | 2480 mm |
| Głębokość kopania | 341 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kubota |
| Model | KX 037-4 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minibagger Kubota KX 037-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Kubota KX 037-4, Gewicht 3650 kg, Grabtiefe 341 cm, Breite 1550 mm.
| Löffelklasse | 3 |
| Breite (cm) | 155 |
| Länge (cm) | 490 |
| Gewichtsklasse (t) | 3-4 |
| Grabtiefe (mm) | 3410 |
| Gewicht (kg) | 3650 |
| Höhe (cm) | 248 |
| Hubraum (cm³) | 1647 |
| Leistung (kW) | 17,8 |
| Hersteller | KUBOTA |
W pobliżu: Erfurt, Weimar, Gotha, Jena, Sömmerda, Bad Langensalza, Arnstadt, Greußen, Kölleda, Naumburg (Saale)
Id produktu portalu wynajmu: 3555040
Dane techniczne
| Moc silnika (KW) | 17.8 KW |
| Waga operacyjna | 3650 Kg |
| Wymiary | 4900 x 1550 x 2480 mm LxWxH |
| Szerokość | 1550 mm |
| Höhe | 2480 mm |
| Głębokość kopania | 341 cm |
| Silnik | Diesel |
| producent | Kubota |
| Model | KX 037-4 |
Godziny otwarcia
Poniedziałek
07:00 – 16:00
Wtorek
07:00 – 16:00
Środa
07:00 – 16:00
Czwartek
07:00 – 16:00
Piątek
07:00 – 16:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte