Minikoparka Hitachi ZX 19 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger Hitachi ZX 19 U
Gewicht 1930 kg
diverse Anbaugeräte auf Anfrage vorhanden
W pobliżu: Zittau, Oderwitz, Löbau, Görlitz, Warnsdorf, Bernstadt auf dem Eigen, Ebersbach-Neugersdorf, Großschönau, Olbersdorf, Herrnhut
Id produktu portalu wynajmu: 3462592
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1930 Kg |
| Głębokość kopania | 237 cm |
| Silnik | Diesel |
| Szerokość | 980 mm |
| Kurzheck | 1 |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1280 mm |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX 19U |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Hitachi ZX 19
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger Hitachi ZX 19 U
Gewicht 1930 kg
diverse Anbaugeräte auf Anfrage vorhanden
W pobliżu: Zittau, Oderwitz, Löbau, Görlitz, Warnsdorf, Bernstadt auf dem Eigen, Ebersbach-Neugersdorf, Großschönau, Olbersdorf, Herrnhut
Id produktu portalu wynajmu: 3462592
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 1930 Kg |
| Głębokość kopania | 237 cm |
| Silnik | Diesel |
| Szerokość | 980 mm |
| Kurzheck | Tak |
| Verstellbare Breite | 980 mm |
| Verstellbare Breite | 1280 mm |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX 19U |
Warunki wynajmu
Schäden sind unverzüglich dem Vermieter zu melden.
Miettechnik ist gewaschen und getankt nach der Miete zurück zu geben oder die Wäsche und der Kraftstoffverbrauch wird in Rechnung gestellt.
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Schäden sind unverzüglich dem Vermieter zu melden.
Miettechnik ist gewaschen und getankt nach der Miete zurück zu geben oder die Wäsche und der Kraftstoffverbrauch wird in Rechnung gestellt.
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: FBL Fahrzeug – Baumaschinen GmbH Logistic und Service