Minikoparka Hitachi ZX 38U-5 z funkcją X-tratilt wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten Hitachi ZX 38U mit Tilt
Gewicht 3790 kg
Grabtiefe 346 cm
Breite 174 cm.
Verschiedene Anbaugeräte auf Anfrage
W pobliżu: Zittau, Oderwitz, Löbau, Görlitz, Warnsdorf, Bernstadt auf dem Eigen, Ebersbach-Neugersdorf, Großschönau, Olbersdorf, Herrnhut
Id produktu portalu wynajmu: 3462623
Technische Daten
| Wymiary | 2480 / 1740 / 2110 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 3790 Kg |
| Głębokość kopania | 346 cm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Moc silnika (KW) | 21.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | 1 |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX 38U |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Hitachi ZX 38U-5 z funkcją X-tratilt
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Hitachi ZX 38U mit Tilt
Gewicht 3790 kg
Grabtiefe 346 cm
Breite 174 cm.
Verschiedene Anbaugeräte auf Anfrage
W pobliżu: Zittau, Oderwitz, Löbau, Görlitz, Warnsdorf, Bernstadt auf dem Eigen, Ebersbach-Neugersdorf, Großschönau, Olbersdorf, Herrnhut
Id produktu portalu wynajmu: 3462623
Dane techniczne
| Wymiary | 2480 / 1740 / 2110 mm LxWxH |
| Waga operacyjna | 3790 Kg |
| Głębokość kopania | 346 cm |
| Szerokość | 1740 mm |
| Moc silnika (KW) | 21.2 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Kurzheck | Tak |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Hitachi |
| Model | ZX 38U |
Warunki wynajmu
Schäden sind unverzüglich dem Vermieter zu melden.
Miettechnik ist gewaschen und getankt nach der Miete zurück zu geben oder die Wäsche und der Kraftstoffverbrauch wird in Rechnung gestellt.
Warunki wynajmu
Warunki wynajmu
Schäden sind unverzüglich dem Vermieter zu melden.
Miettechnik ist gewaschen und getankt nach der Miete zurück zu geben oder die Wäsche und der Kraftstoffverbrauch wird in Rechnung gestellt.
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: FBL Fahrzeug – Baumaschinen GmbH Logistic und Service