Minikoparka JCB 18Z-I wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za Dzień wynajmu
| Okres wynajmu | Cena zawiera.19%VAT | Cena bez VAT |
|---|---|---|
| Cena dzienna | 113,05 EUR | 95,00 EUR |
| Cena tygodniowa | 95,20 EUR | 80,00 EUR |
| Cena miesięczna | 71,40 EUR | 60,00 EUR |
Opis i dane techniczne
Details
| Breite Fahrwerk: | 750 – 1.110 mm |
| Bauhöhe: | 2.340 mm |
| max. Grabentiefe: | 2.521 mm |
| max. Überladehöhe: | 2.637 mm |
| Gewicht: | 1.650 kg |
| Schnellwechsler: | MS01 |
| Tieflöffel: | 300 mm, 500 mm |
| Grabenreumlöffel: | 1.000 mm Hydraulisch |
Nasz numer referencyjny: JCB 18Z-I
W pobliżu: Fulda, Bad Hersfeld, Bad Salzungen, Frankfurt am Main, Erfurt, Nürnberg, Stuttgart, München, Hamburg, Düsseldorf, Karlsruhe, Berlin
Id produktu portalu wynajmu: 3342294
Technische Daten
| Waga operacyjna | 1650.00 Kg |
| Głębokość kopania | 234.00 cm |
| Ciężar operacyjny (min/maks) | 1650.00 Kg |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| Kurzheck | 1 |
| producent | JCB |
Czy jesteś zainteresowany zakupem maszyny z naszego parku wynajmu?
Niewiążące zapytanie o zakup
Dla: Minikoparka JCB 18Z-I
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Stefan Ebert GmbH Rental & Sales
Park wynajmu Lokalizacja: 36151 Burghaun/Gruben
| Hessen