Details
Minibagger JCB 35 Z-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 3556 kg
Höhe über Kabine 2500 mm
Breite 1750 mm
Grabtiefe 320 cm
Motor Diesel
Motorleistung 18.4 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 - 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490039
Technische Daten
| Waga operacyjna | 3556 Kg |
| Głębokość kopania | 320 cm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Moc silnika (KW) | 18.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 35Z-1 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 35 Z-1
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 35 Z-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 3556 kg
Höhe über Kabine 2500 mm
Breite 1750 mm
Grabtiefe 320 cm
Motor Diesel
Motorleistung 18.4 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 - 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490039
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 3556 Kg |
| Głębokość kopania | 320 cm |
| Szerokość | 1750 mm |
| Moc silnika (KW) | 18.4 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 35Z-1 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: G+V Bau- und Industrieservice GmbH