Details
Minibagger JCB 51 R-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 5112 kg
Höhe über Kabine 2551 mm
Breite 1950 mm
Grabtiefe 365 cm
Motor Diesel
Motorleistung 35.7 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 – 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490045
Technische Daten
| Waga operacyjna | 5112 Kg |
| Głębokość kopania | 365 cm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Moc silnika (KW) | 35.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 51R-1 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 51 R-1
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 51 R-1
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1400 schwenkbar
Betriebsgewicht 5112 kg
Höhe über Kabine 2551 mm
Breite 1950 mm
Grabtiefe 365 cm
Motor Diesel
Motorleistung 35.7 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 – 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490045
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 5112 Kg |
| Głębokość kopania | 365 cm |
| Szerokość | 1950 mm |
| Moc silnika (KW) | 35.7 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 - MS 03 (1 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 51R-1 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: G+V Bau- und Industrieservice GmbH