Minikoparka JCB 8010 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Details
Minibagger JCB 8010
Schnellwechsler MS01
Grabenräumlöffel 800 mm (schwenkbar)
Tieflöffel 250 mm, 400 mm
Zusätzliche/Andere Anbaugeräte nach Anfrage
W pobliżu: Deggendorf, Plattling, Straubing, Regen, Viechtach, Landau an der Isar, Osterhofen, Wörth an der Donau, Grafenau, Freyung
Id produktu portalu wynajmu: 3497187
Technische Daten
| Wymiary | 3000x700x2295 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1110 Kg |
| Głębokość kopania | 215 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Moc silnika (KW) | 13.8 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 700 mm |
| Verstellbare Breite | 1000 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | JCB |
| Model | 8010 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 8010
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 8010
Schnellwechsler MS01
Grabenräumlöffel 800 mm (schwenkbar)
Tieflöffel 250 mm, 400 mm
Zusätzliche/Andere Anbaugeräte nach Anfrage
W pobliżu: Deggendorf, Plattling, Straubing, Regen, Viechtach, Landau an der Isar, Osterhofen, Wörth an der Donau, Grafenau, Freyung
Id produktu portalu wynajmu: 3497187
Dane techniczne
| Wymiary | 3000x700x2295 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1110 Kg |
| Głębokość kopania | 215 cm |
| Szerokość | 700 mm |
| Moc silnika (KW) | 13.8 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Verstellbare Breite | 700 mm |
| Verstellbare Breite | 1000 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 01 (0,5 - 2 t) |
| producent | JCB |
| Model | 8010 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Z&P Baumaschinenservice GmbH