Minikoparka JCB 8015 wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
- 24h-możliwa dostawa
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Minimalny okres wynajmu
1
Nadmiar
1000,00 EUR
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger JCB 8015
Verfügbares optionales Zubehör:
- Grabenräumlöffel 1000mm
- Hydr. Abbruchhammer
W pobliżu: Neuwied, Dierdorf, Selters (Westerwald), Hachenburg, Montabaur, Mülheim-Kärlich, Koblenz, Ransbach-Baumbach, Altenkirchen, Westerburg
Id produktu portalu wynajmu: 3491860
Technische Daten
| Wymiary | 3215x2185x970 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1625 Kg |
| Bar | 230 bar |
| Zawartość łopaty | 0.025 cbm |
| Głębokość kopania | 249 cm |
| Szerokość | 970 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1550 Kg |
| Moc silnika (PS) | 18.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 13.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Greiferverrohrung | JA |
| Greifer-Hammerverrohrung | JA |
| Greifer-Hammer-Scherenhydraulik | JA |
| CE-Zertifikat | JA |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | JCB |
| Model | 8015 |
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 8015
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 8015
Verfügbares optionales Zubehör:
- Grabenräumlöffel 1000mm
- Hydr. Abbruchhammer
W pobliżu: Neuwied, Dierdorf, Selters (Westerwald), Hachenburg, Montabaur, Mülheim-Kärlich, Koblenz, Ransbach-Baumbach, Altenkirchen, Westerburg
Id produktu portalu wynajmu: 3491860
Dane techniczne
| Wymiary | 3215x2185x970 LxWxH |
| Waga operacyjna | 1625 Kg |
| Bar | 230 bar |
| Zawartość łopaty | 0.025 cbm |
| Głębokość kopania | 249 cm |
| Szerokość | 970 mm |
| Minimalna waga transportowa | 1550 Kg |
| Moc silnika (PS) | 18.2 PS |
| Moc silnika (KW) | 13.6 KW |
| Silnik | Diesel |
| Greiferverrohrung | JA |
| Greifer-Hammerverrohrung | JA |
| Greifer-Hammer-Scherenhydraulik | JA |
| CE-Zertifikat | JA |
| Ausleger | Wysięgnik mono |
| producent | JCB |
| Model | 8015 |
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Arkusze danych i pliki do pobrania
Warunki wynajmu
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: INTERPART GmbH & Co.KG
Park wynajmu Lokalizacja: 56307 Dernbach
|
Rheinland-Pfalz
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 – 17:00
Wtorek
08:00 – 17:00
Środa
08:00 – 17:00
Czwartek
08:00 – 17:00
Piątek
08:00 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte