Details
Minibagger JCB 8029 CTS
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1200 schwenkbar
Betriebsgewicht 2867 kg
Höhe über Kabine 2400 mm
Breite 1550 mm
Grabtiefe 305 cm
Motor Diesel
Motorleistung 16.5 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 - 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490037
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2867 Kg |
| Głębokość kopania | 305 cm |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 8029 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka JCB 8029 CTS
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger JCB 8029 CTS
Tieflöffel nach Wahl
Grabenräumlöffel 1200 schwenkbar
Betriebsgewicht 2867 kg
Höhe über Kabine 2400 mm
Breite 1550 mm
Grabtiefe 305 cm
Motor Diesel
Motorleistung 16.5 kW
Schnellwechsler Art mechanisch
Schnellwechsler Modell Lehnhoff MS 03 (1,5 - 6 t)
W pobliżu: Magdeburg, Zisar, Möckern, Haldensleben, Sülzetal, Oschersleben, Wolmirstedt, Helmstedt, Colbitz-Letzlinger Heide, Genthin
Id produktu portalu wynajmu: 3490037
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2867 Kg |
| Głębokość kopania | 305 cm |
| Szerokość | 1550 mm |
| Moc silnika (KW) | 16.5 KW |
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Mechaniczny |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | JCB |
| Model | 8029 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: G+V Bau- und Industrieservice GmbH