Minikoparka Kubota KX 080-4 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
- Możliwość wynajmu ponadregionalnego
Ceny za
Dzień wynajmu
Dzienna cena na życzenie
Na życzenie
Cena tygodniowa na życzenie
Na życzenie
Cena miesięczna na życzenie
Na życzenie
Opis i dane techniczne
Details
Minibagger mieten Kubota KX 080-4 Mono DPF
| Einsatzgewicht | 8.480 Kg |
| max. Grabtiefe | 4,59m |
| max. Reichweite | 7.330 mm |
| Maße (Transp.) LxBxH | 6,45 x 2,20 x 2,5m |
| SWE | MS08 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 115l |
| Motor / KW / PS | Kub. V3307-CR-TE4 / 46,5 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | I: 100 l/min-206 bar II: 67 l/min-206bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 2 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338957
Technische Daten
| Waga operacyjna | 8480.00 Kg |
| Głębokość kopania | 459 cm |
| Moc silnika (KW) | 46.50 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4 |
Wyślij prośbę o wynajem
Zamów teraz
Więcej opcji
Show all offers of this renter
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota KX 080-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota KX 080-4 Mono DPF
| Einsatzgewicht | 8.480 Kg |
| max. Grabtiefe | 4,59m |
| max. Reichweite | 7.330 mm |
| Maße (Transp.) LxBxH | 6,45 x 2,20 x 2,5m |
| SWE | MS08 |
| Kraftst.-Tankinhalt | 115l |
| Motor / KW / PS | Kub. V3307-CR-TE4 / 46,5 KW |
| Zusatzhydr. l / bar | I: 100 l/min-206 bar II: 67 l/min-206bar |
| Zusatzkreise Anzahl | 2 |
W pobliżu: Hilden, Düsseldorf, Solingen, Remscheid, Wuppertal, Neus, Leverkusen, Remscheid, Köln, Ratingen
Id produktu portalu wynajmu: 3338957
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 8480.00 Kg |
| Głębokość kopania | 459 cm |
| Moc silnika (KW) | 46.50 KW |
| Silnik | Diesel |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 08 (6 - 12 t) |
| producent | Kubota |
| Model | KX 080-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Helmut Hein GmbH Maschinen-Mietservice
Park wynajmu Lokalizacja: 40721 Hilden
|
Nordrhein-Westfalen
Godziny otwarcia
Poniedziałek
06:30 – 17:00
Wtorek
06:30 – 17:00
Środa
06:30 – 17:00
Czwartek
06:30 – 17:00
Piątek
06:30 – 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte