Minikoparka Kubota U 27-4 wynajem
- Dostępny personel operacyjny
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Minibagger mieten Kubota U 27-4 Kurzheckbagger, Gewicht 2665 kg, Grabtiefe 282 cm, Breite 1500 mm,
W pobliżu: Penzberg, Bad Tölz, Murnau am Staffelsee, Peißenberg, Weilheim in Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen, Benediktbeuern, Wolfratshausen, Oberammergau, Holzkirchen
Id produktu portalu wynajmu: 3472598
Technische Daten
| Waga operacyjna | 2665 Kg |
| Głębokość kopania | 282 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (PS) | 21 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | 1 |
| producent | Kubota |
| Model | U 27-4 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Kubota U 27-4
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Minibagger mieten Kubota U 27-4 Kurzheckbagger, Gewicht 2665 kg, Grabtiefe 282 cm, Breite 1500 mm,
W pobliżu: Penzberg, Bad Tölz, Murnau am Staffelsee, Peißenberg, Weilheim in Oberbayern, Garmisch-Partenkirchen, Benediktbeuern, Wolfratshausen, Oberammergau, Holzkirchen
Id produktu portalu wynajmu: 3472598
Dane techniczne
| Waga operacyjna | 2665 Kg |
| Głębokość kopania | 282 cm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Moc silnika (PS) | 21 PS |
| Silnik | Diesel |
| Kurzheck | Tak |
| producent | Kubota |
| Model | U 27-4 |
Wyślij niewiążące żądanie
Najemca: Karl Feldigel Baumaschinenservice