Minikoparka Neuson 3503 Waga 3500kg wynajem
- Możliwa dostawa i odbiór
Details
Transportgewicht min. 3.425 kg
Betriebsgewicht min. 3.600 kg
Reißkraft max. 21,97 kN
Losbrechkraft max. 3.725 daN
Grabtiefe 3.230 mm
Ausschütthöhe max. 3.620 mm
Grabradius 5.270 mm
L x B x H 5,170 x 1,620 x 2,405 mm
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384979
Technische Daten
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 3600 Kg |
| Głębokość kopania | 323 cm |
| Szerokość | 1620 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 3503 |
Niewiążące zapytanie o zakup
Minikoparka Neuson 3503 Waga 3500kg
Wysyłając formularz, użytkownik wyraża zgodę na przekazanie tych danych wynajmującemu w celu przetworzenia prośby o kontakt. Więcej informacji można znaleźć w naszym Polityka prywatności.
Details
Transportgewicht min. 3.425 kg
Betriebsgewicht min. 3.600 kg
Reißkraft max. 21,97 kN
Losbrechkraft max. 3.725 daN
Grabtiefe 3.230 mm
Ausschütthöhe max. 3.620 mm
Grabradius 5.270 mm
L x B x H 5,170 x 1,620 x 2,405 mm
W pobliżu: Kassel, Warburg, Korbach, Brilon, Paderborn, Schauenburg, Amt Warburg-Land, Marsberg, Hofgeismar, Waldeck
Id produktu portalu wynajmu: 3384979
Dane techniczne
| Silnik | Diesel |
| Typ szybkiego zmieniacza | Hydrauliczny |
| Waga operacyjna | 3600 Kg |
| Głębokość kopania | 323 cm |
| Szerokość | 1620 mm |
| Producent/typ szybkozmieniacza | Lehnhoff |
| Producent/typ szybkozmieniacza | MS 03 (1,5 - 6 t) |
| producent | Wacker Neuson |
| Model | 3503 |